HOME » # 008 SET KERSTKAARTEN KERSTDORP

# 008 SET KERSTKAARTEN KERSTDORP

Gepubliceerd op 27 oktober 2021 om 21:15

SET HANDGEVAARDIGDE KERSTKAARTEN MET KERSTDORP, SET VAN 5

Artikelnummer: 008

Bieden vanaf: € 4,00

Uniek setje kerstkaarten met een leuk kerstdorp in de sneeuw. De afbeelding is met aquarel geschilderd en vervolgens afgedrukt. De kaarten zijn handmatig gesneden en gevouwen en voorzien van luxe enveloppen.

Gemaakt en gedoneerd door: Deze kaarten zijn gemaakt door cliënten van Klinisch Herstel Autisme Meander

«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.