Honden met een schouderhoogte > 55 cm +
Stichting Friends4straydogs heeft jaren lange ervaring, in bemiddeling van ongewenste honden en katten. Zowel vanuit Nederland als vanuit Roemenië.
Alle getoonde dieren zijn geslecteerd op karakter.
Match is altijd prioriteit bij bemiddeling en plaatsing van een hond, dat is de reden dat wij werken met een
contactformulier en bel-afspraak.
Friends4straydogs, werk volledig non-profit en volgens de Europese regelgeving alsmede de Nederlandse regelgeving de officiele Europese eisen voor gezondheid en vervoer van honden en katten.
- Honden en kattenbesluit (verplicht)
- UBN nummer voor de verplichte registratie (verplicht)
- K.v.K (verplicht)
- Traces (verplicht)
Stichting Friends4straydogs, werkt met alleen officieel Europees gecertificeerde Trace dierenvervoer.
Dieren in Nederland, dient u na een positieve procedure, zelf op te halen bij de gastouder in Nederland.
Heeft u een vraag? Stuur ons een e-mail: stichtingfriends4straydigs@yahoo.com
Match is altijd prioriteit voor bemiddeling en plaatsing van een hond. Heeft u interesse in 1 van onze honden? Ga dan naar: Contact
Iedere herplaatste hond dient te acclimatiseren.
Dit vraagt tijd, geduld en begeleiding, maar ook flexibiliteit. M.a.w u dient zich aan te passen aan de hond. Een herplaatste hond, is nooit direct een kant
en klare hond.
Leren lopen aan de riem, is een voorbeeld, dat tijdens het proces van acclimatiseren geoefend moet worden. Hoe dit in zijn werk gaat, stapje voor stapje staat uitgelegd binnen het hoofdstuk: Informatie begeleiding hond
Daarom vragen wij vooraf deze informatie door te lezen, zodat u een idee heeft het acclimatiseren betekend en dit voor de hond in stapjes opgebouwd moet worden. De ene hond heeft meer of minder begeleiding nodig dan de andere hond.
JUMBO
(groot)
Geslacht: Reu
Leeftijd: Geboren eerste kwartaal 2022, vastgesteld door een dierenarts
Formaat: Groot
Type: Vriendelijke kruising
Energie niveau: Gemiddeld
Sociaal, Ja, dient binnen nieuwe situatie te acclimatiseren.
Kan met kinderen: Ja ons beleid >12 jaar obv ouders/verzorgers, geen drukke situatie
Kan met honden: Ja
hondenmaatje nodig: Ja bij voorkeur een gelijkwaardig teefje.
Kan met katten: Onbekend
Gevaccineerd; Ja
Europees paspoort: Ja
Chip registratie: Ja
Gesteriliseerd: Ja
Gezondheidsverklaring door dierenarts: Ja
LIEVE KANJER JUMBO, WIE SLUIT HEM IN ZIJN/HAAR HART VOOR ALTIJD?
Bent u dat Lieve baasje die een grote lieve knuffelaar waardeert en die verder kijkt dan zijn kleine handicap?
Jumbo is een ontzettende lieve jonge reu. Jumbo heeft een mensgericht karakter en verlangt naar een leven buiten het asiel samen met zijn eigen familie.
Voor Jumbo zijn wij opzoek naar een ruime leefomgeving, een heerlijke tuin en een warme mand in huis.
Ondanks zijn jonge leven kent het leven van Jumbo veel pech. Jumbo is in het verleden aangereden en heeft hierbij een schouder luxatie opgelopen.
Hier is helaas weinig meer aan te doen.
Hij kan hier goed mee leven en verder is Jumbo een gezonde hond die wilt genieten van het leven buiten een kennel.
Deze lieverd verdiend ook een kans op een beter leven met fijne baasjes die hem vertroetelen en met hem spelen.
Wie gunt Jumbo dat geluk en ziet in hem die ene lieve hondenvriend voor het leven?
Jumbo loopt nog niet mee aan de lijn, dit dient door zijn nieuwe baasje, geoefend te worden
Jumbo is een grote hond en heeft ruimte nodig. Jumbo word daarom niet geplaatst in een appartement.
Zijn verhaal (contact/verzorgster Crina)
Jumbo is gevonden in het veld nabij het bos. Crina vond hem en zag al gauw dat Jumbo een ontzettende lieve hond was. Dit is Jumbo nog steeds.
Hij liet zich gelijk aaien en knuffelen.
Helaas heeft Jumbo een schouder luxatie, dit heeft hij opgelopen na een eerder ongeval. Dit is onderzocht door de dierenarts, er is weinig meer aan te doen maar Jumbo redt zich prima met lopen en hinkelen. Wellicht kan een Brace een oplossing zijn voor ontlasting van zijn gewrichten.
Gunt u Jumbo een fijn thuis en bent u zijn toekomstige baasje?
Ga dan naar contact, of stuur een email stichtingfriends4straydogs@yahoo.com
Zodra zijn match is gevonden, reist Jumbo z.s.m. met ons officiële trace dierenvervoer naar zijn nieuwe familie toe in NL. In het asiel in Roemenië heeft deze lieverd geen schijn van kans op een veilig en gelukkig leven.
Bekijk de video's van deze lieve kanjer klik op onderstaande linken:
Jumbo op het veld waar hij werd aangetroffen en gered
Lieve Jumbo geniet van een spaarzaam momentje aandacht
Jumbo in het armzalige asieltje, wie gunt deze lieverd een beter leven?
De onkostenbijdrage voor Jumbo is aangepast naar: 395,00 euro
Dit is inclusief controle dierenarts, vaccinaties, Europees paspoortje, chip, bloedtest. ontwormen, anti-parasiet pipet en de reis.
Bijkomende kosten, via de stichting, de verplichte importmelding en het 3-punt anti-ontsnappingstuigje.
HONEY (groot)
Geslacht: Teefje
Leeftijd: Geboren laatste kwartaal 2021 bevestigd door dierenarts
Formaat: Groot (60-65 cm)
Energie: Hoog
Type: Kruising herder
Sociaal, Ja, dient te acclimatiseren binnen nieuwe situatie
Kan met kinderen: Ja ons beleid >12 jaar, Honey is een jonge speelse hond en soms onstuimig daarom plaatsen wij haar niet bij jonge kinderen.
Kan met honden: Ja
Kan als enige hond worden geplaatst: Ja ( maar als er al een maatje aanwezig is dan een reu )
Kan met katten: Ja, wel begeleiden binnen nieuwe situatie
Gevaccineerd; Ja
Europees paspoort: Ja
Chip registratie: Ja
Gesteriliseerd/gecastreerd: Ja
Gezondheidsverklaring door dierenarts: Ja
HONEY, PRACHTIGE LIEVE HONDENDAME, 1 BROK LIEFDE.
WIE WORDT HAAR BAASJE?
Honey is een prachtige herder mix.
Honey heeft een liefdevol, maar zij heeft ook speels karakter. Daarnaast is Honey ook een slimme jonge hond. Zij leert snel en geniet ervan om samen met haar verzorgsters spelletjes te doen.
Honey is vriendelijk naar alle andere honden en ook naar de katten binnen de opvang.
Honey is geen hond voor alleen een blokje om. Voor haar zijn wij opzoek naar een baasje die begrijpt dat een een hond zoals Honey ook uitdaging nodig heeft, zoals training, leuke leerzame cursus, zoek- en speur activiteiten. Kortom wij zoeken voor Honey een echte hondenliefhebber.
Wij plaatsen daarom Honey alleen binnen een situatie met voldoende tijd en aandacht voor de hond. Een ruime tuin is voor voorwaarde.
Haar verhaal (contact/verzorgster Luiza)
Eerder werd Honey als ongewenst op straat achtergelaten. Zij werd gevonden door passanten die Luiza benaderde. Zij vroegen haar, deze hele lieve hond te redden, voordat zij door hondenvangers in een akelige situatie zou belanden.
Ondertussen logeert Honey al weer een poos bij Luiza. Honey verdient veel meer dan alleen een kennel en daarom is onze stichting gevraagd, voor prachtige Honey opzoek te gaan naar haar match.
Gunt u zachtaardige Honey een fijn thuis? Ga dan naar contact of stuur ons een email naar: stichtingfriends4straydogs@yahoo.com
Zodra haar match is gevonden, reist Honey z.s.m. met ons officiële trace dierenvervoer naar haar nieuwe familie toe in NL. In haar geboorteland Roemenië heeft deze schoonheid geen schijn van kans op een veilig
en gelukkig leven.
Zodra er nieuw beeldmateriaal beschikbaar is, plaatsen wij deze z.s.m. hier op de website
Bekijk hieronder de video's van Honey:
Prachtige Honey, samen buiten genieten met haar hondenvriendjes 1
Prachtige Honey, samen buiten genieren met haar hondenvriendjes 2
Honey binnen de opvang 2, waar staat haar mand?
De onkostenbijdrage voor Honey is: 440,00 Euro
Dit is inclusief controle dierenarts, vaccinaties, Europees paspoortje, chip, bloedtest. ontwormen, anti-parasiet pipet en de reis.
Bijkomende kosten, via de stichting, de verplichte importmelding en het 3-punt anti-ontsnappingstuigje.