HOME » #004 Set handgeschilderde kaarten aquarel

#004 Set handgeschilderde kaarten aquarel

Gepubliceerd op 27 oktober 2021 om 21:15

HANDGESCHILDERDE AQUARELL KAARTEN, SET VAN 2

Artikelnummer: 004

Bieden vanaf: € 2,00

Deze prachtige kaarten zijn geschilderd met aquarel en zijn inclusief een luxe envelop.

Wie wil nu niet zulke mooie kaarten versturen naar een dierbare!

Gemaakt en gedoneerd door: Deze kaarten zijn gemaakt door een cliënt van Klinisch Herstel Autisme Meander

«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.