Hondjes met schouderhoogte 25-35 cm
Klein tot kleine middelmaat schouderhoogte 35 - 40 cm
Stichting Friends4straydogs heeft jaren lange ervaring, in bemiddeling van ongewenste honden en katten. Zowel vanuit Nederland als vanuit Roemenië.
Alle getoonde dieren zijn geslecteerd op karakter.
Match is altijd prioriteit bij bemiddeling en plaatsing van een hond, dat is de reden dat wij werken met een
contactformulier en bel-afspraak.
Friends4straydogs, werk volledig non-profit en volgens de Europese regelgeving alsmede de Nederlandse regelgeving de officiele Europese eisen voor gezondheid en vervoer van honden en katten.
- Honden en kattenbesluit (verplicht)
- UBN nummer voor de verplichte registratie (verplicht)
- K.v.K (verplicht)
- Traces (verplicht)
Stichting Friends4straydogs, werkt met alleen officieel Europees gecertificeerde Trace dierenvervoer.
Dieren in Nederland, dient u na een positieve procedure, zelf op te halen bij de gastouder in Nederland.
Heeft u een vraag? Stuur ons een e-mail: stichtingfriends4straydigs@yahoo.com
Match is altijd prioriteit voor bemiddeling en plaatsing van een hond. Heeft u interesse in 1 van onze honden? Ga dan naar: Contact
Iedere herplaatste hond dient te acclimatiseren.
Dit vraagt tijd, geduld en begeleiding, maar ook flexibiliteit. M.a.w u dient zich aan te passen aan de hond. Een herplaatste hond, is nooit direct een kant
en klare hond.
Leren lopen aan de riem, is een voorbeeld, dat tijdens het proces van acclimatiseren geoefend moet worden. Hoe dit in zijn werk gaat, stapje voor stapje staat uitgelegd binnen het hoofdstuk: Informatie begeleiding hond
Daarom vragen wij vooraf deze informatie door te lezen, zodat u een idee heeft het acclimatiseren betekend en dit voor de hond in stapjes opgebouwd moet worden. De ene hond heeft meer of minder begeleiding nodig dan de andere hond.
Plush
Reutje
Geslacht: Reutje
Leeftijd: Geboren eind 2018/begin 2019. Bevestigd door dierenarts
Type: Lieve onbekende kruising
Energie niveau: Gemiddeld
Sociaal: Ja, dient te acclimatiseren.
Kan met kinderen: Ja, ons beleid >12 jaar o.b.v. ouders/verzorgers, geen drukke situatie.
Kan met andere honden: Ja,
Hondenmaatje nodig: Ja een lief gelijkwaardig teefje heeft de voorkeur.
Kan met katten: Nee
Geschikt voor appartement: Neen, tuin(tje) is heeft onze voorkeur om heerlijk in te spelen.
Gevaccineerd: Ja
Europees paspoort: Ja
Chip registratie: Ja
Gezondheidsverklaring door dierenarts: Ja
Gesteriliseerd/gecastreerd: Ja
VRIENDELIJK SPEELS REUTJE PLUSH SOLLICITEERT NAAR LIEVE BAASJES EN HONDENVRIENDINNETJE OM SAMEN TE GENIETEN VAN HET MOOIE HONDENLEVEN
Plush logeert bij een goede vriendin van ons contact Roxanna, binnen een huiselijke situatie met meerdere honden.
Plush is een vriendelijk en sociaal reutje. Wij verwachten dat hij in eerst instantie, de kat uit de boom kijkt. Maar zodra het ijs is gebroken is Plush een lief maatje voor het leven.
Plush houdt van wandelen, luieren samen met het baasje en spelen met andere honden.
Kortom Plush is een heel erg leuk hondje.
Plush loopt netjes mee aan de lijn. Ons advies is wel om dit na adoptie, rustig en in stapjes op te bouwen binnen zijn nieuwe woonomgeving.
Een tuin(tje) en lief gelijkwaardig hondenmaatje is voorwaarde voor Plush
Zijn verhaal (contact Roxanna)
Plush werd door een goede vriendin van Roxanna in zak en as aangetroffen op straat en door zijn eerste baasjes als ongewenst op straat gezet. Plush droog een oormerk en kwam uit een andere regio.
Plush is ontwikkeld binnen zijn gastgezin tot een geweldig leuk en mensgericht hondje. Deze familie heeft zelf meerdere honden en wilde graag Plush helpen, nu is het tijd om zijn vleugels uit te slaan naar zijn eigen familie. Zij gunnen Plush een fijn thuis en schakelde via vriendin Roxanna onze stichting in . Zo kan de familie weer een ander hondje redden en helpen naar een mooie en veilige toekomst.
Heeft u serieuze interesse voor dit leuke hond? Reageer dan via contact, daarna nemen wij contact met u op.
Zodra de juiste match is gevonden, reist Plush z.s.m. met ons officiële trace dierenvervoer naar Nederland.
In geboorteland Roemenië heeft Plush
geen schijn van kans op een veilig en gelukkig leven
Zodra er nieuw beeldmateriaal beschikbaar is, plaatsen wij dit direct op de website.
Voor een goede indruk, bekijk de video's
Onkostenbijdrage voor Plush is 395,00 euro
Dit is inclusief de vaccinaties, sterilisatie, controle dierenarts, reis klaar maken (paspoortje, chip, sterilisatie, controle dierenarts, 4panel bloedtest) en de reis naar NL.
Bijkomende kosten, via de stichting, de verplichte importmelding en het 3-punt anti-ontsnappingstuigje.
Patrick & Lusy
Reutje & Teefje
(VERBLIJVEN BIJ ONS GASTGEZIN IN AMSTERDAM)
Geslacht: Reutje en Teefje
Leeftijd:
Patrick Geboren, september 2022
Lusy Geboren, mei 2024,
bevestigd door de dierenarts
Type: Lieve onbekende kruising
Energie niveau: Gemiddeld/laag, geen actieve hondjes
Sociaal: Ja, dient te acclimatiseren.
Kan met kinderen: Ja, ons beleid >12 jaar o.b.v. ouders/verzorgers, geen drukke situatie.
Kan met andere honden: Ja,
Hondenmaatje nodig: Ja elkaar
Kan met katten: Onbekend
Geschikt voor appartement: Ja mits met voldoende ruimte in huis en voldoende uitloop, maar tuin(tje) heeft onze voorkeur om heerlijk in te spelen en genieten van het buitenzijn.
Gevaccineerd: Ja
Europees paspoort: Ja
Chip registratie: Ja
Gezondheidsverklaring door dierenarts: Ja
Gesteriliseerd/gecastreerd: Ja
KLEINE PATRICK & LUSY ZIJN ERG GELUKKIG SAMEN, EN DAT GELUK WILLEN WIJ NATUURLIJK NIET VERSTOREN.
BIJ WIE ZIJN DEZE 2 LEUKERDS WELKOM?
Patrick en Lusy, zijn hele lieve kleine hondjes, zijn vermoedelijk familie van elkaar. Wij vermoeden dat Patrick de vader is van Lusy en beide afkomstig zijn van dezelfde baasjes.
Beide hondjes zijn onafscheidelijk en vriendelijk van karakter.
Patrick en Lusy zijn niet heel actief, maar spelen heel graag samen.
Patrick & Lusy zijn zindelijk en bekend met lopen aan de lijn.
Binnen een nieuwe situatie geven wij het advies om het lopen aan de lijn in stapjes op te bouwen binnen de nieuwe woonomgeving
WIE STELT ZIJN HART OPEN VOOR DIT LIEVE DUO?
Met beide hondjes wordt binnen de opvang geoefend met leren lopen aan tuigje en lijn. Na adoptie dient dit verder in kleine stapjes, opgebouwd te worden. Op onze website kunt u lezen hoe dit op te bouwen: Klik Hier
Heeft u voldoende tijd en aandacht voor deze 2 leuke kleine hondjes? Realiseert u zich dat beide hondjes vanuit een asiel, begeleiding vragen?
Het verhaal (Contact/verzorgster Luiza in Roemenië)
Papa Patrick en Lusy werden samen gevonden vlak bij de parkeerplaats bij het bos. Zij waren daar door omstanders al diverse keren gespot.
Luiza heeft dit lieve 2-tal gered van een hongerdood of aanval door vossen/wolven. Gelukkig zijn de hondjes gezond en nu klaar voor een nieuw leven waar zij wel gewenst zijn.
Dit lieve 2-tal reisde af naar onze gastouder in Nederland . Patrick & Lusy doen het erg goed en passen zich netjes aan in Nederland. Volgens gastouder Jantina zijn het beide ontzettende lieve hondjes die samen lieve baasjes verdienen.
Heeft u serieuze interesse voor deze twee lieverds? Reageer dan via contact, daarna nemen wij contact met u op.
Zodra de juiste match is gevonden, mag het nieuwe baasje kennismaken met Lusy & Patrick
Zodra er nieuw beeldmateriaal beschikbaar is, plaatsen wij dit direct op de website.
De onkostenbijdrage voor dit lieve duo Samen is 590 euro
Omdat dit 2 hondjes samen zijn, is de bijdrage aangepast. De stichting sponsort het verschil in de onkosten.
Dit is inclusief de reiskosten naar Nederland, de vaccinaties, sterilisatie/castratie en reisklaar maken (anti rabiës vaccinatie, chip, paspoortje, controles dierenarts enz.)
Bijkomende kosten, via de stichting, de verplichte importmelding en het 3-punt anti-ontsnappingstuigje.